FOx oficialus atstovas

 Populiariausias lietuvių pasirinkimas Danijoje 

Dauguma studentų žino savo būsimo darbo vietą dar studijų metu!

 

Draugiški profesionalūs dėstytojai

Visi viename lygyje

 
Šis universitetas nuo Lietuvos stojimo į Europos Sąjungą ypač pamėgtas lietuvių. Labiausiai dėl to, kad dėstytojai su studentais bendrauja kaip su lygiais. Tai sukuria ypatingai draugišką ir darbingą atmosferą. O svarbiausia tai, kad atrinkti tik savo srities specialistai yra pasiekę tam tikrą lygį. Todėl žinai, kad patirtimi dalinasi patyrę praktikai.

Universitetas orientuotas į tarptautinę darbo rinką

Visas studijų procesas nukreiptas į patirties gavimą bei įsidarbinimo rodiklius

 

Dažniausiai studentai dar studijų metu žino, kur dirbs vos baigę studijas.
Tai lemia universiteto sukurti ryšiai su verslo ir valstybiniu sektoriais.

Ekspertai svečiai

 

Studijų metu paskaitas dažnai veda 

kviestiniai svečiai, savo srities ekspertaiJie dalinasi patirtimi, duoda naudingus patarimus. Tai puiki galimybė sužinoti būsimo darbo subtilybes bei sėkmingo specialisto paslaptis. Tai dar labiau pagyvina studijų procesą bei labai motyvuoja.

Realios situacijos

 

Studijų metu studentai atlieka projektus grupėse ir individualiai lankant realias kompanijas. Studentai sprendžia įvairias užduotis bei realias kompanijų problemas. Visą tai vertina kompanijos ir universitetas. Tai leidžia kaupti patirtį bei užmegzti naudingus kontaktus.

Universiteto ryšiai

 

Universitetas turi daugiau nei 800 partnerių kompanijų Danijoje ir už jos ribų. Ten studentai atlieka projektus ir praktiką.

Tai pukus būdas užmegzti naudingus ryšius ir užtikrinti darbą iš karto po studijų.

Studijų metu oficialiai dirbdamas(-a) 15 val. per savaitę, turi galimybę gauti 2500 Lt stipendiją kievieną mėnesį *
*Stipendiją galima gauti per 2-4 mėn. nuo oficialaus darbo pradžios.

Kitoks požiūris į studijas

Darbas grupėse – linksmiau, įdomiau, naudingiau

 

Studijų metu studentai gauna teorines žinias, kurias turi įgyvendinti praktiškai dirbdami mažose grupėse. Kiekvieno projekto metu grupės nariai keičiasi. Tai leidžia išmokti dirbti komandoje su įvairių tautybių bei charakterio tipų žmonėm, suprasti kaip problemas galima spręsti kitaip. Visus procesus prižiūri ir vertina dėstytojai.

Trokšti pamatyti pasaulį?*

 

Studijos Danijoje + semestras partnerių universitete + semestras praktikos =
3 šalys per 2 metus!

 

*Galimybė po 2 studijų metų bakalaurą pabaigti Jungtinėje Karalystėje, magistratūrą studijuoti bet kuriame pasaulio krašte. Tai būtų 5 šalys per 5 studijų metus!

Nemokami Danų kalbos kursai

Kas netingi, užtikrina sau sočią ateitį

 

Studijų metu studentai turi galimybę nemokamai lankyti kursus. Per 3,5 studijų metų įmanoma išmokti susišnekėti. Tai užtikrins didesnę algą iš karto po studijų (nuo 10000 Lt/mėn.)

Studentiškas gyvenimas?

Prisijunk prie ICC!

 

InterCultureClub tai tarptautinių studentų organizacija, kuri tau neleis nuobodžiauti. Įvairūs renginiai, kelionės, vakarėliai ir nauji draugai iš viso pasaulio laukia tavęs!

Business Academy Aarhus

Inter

Culture

Club

Atviras 24/7

Gali naudotis patalpomis bei įranga

 

Kiekvienam studentui suteikiama kortelė, kurios pagalba bet kuriuo paros metu gali patekti į universitetą, naudotis patalpomis ir reikalinga įranga. Studentai dažnai organizuoja filmų vakarus, juk yra pukikūs projektoriai. Neretai prieš atsiskaitymus studentai grupėmis praleidžia universitete kelias paras.

Universiteto baras

Dėstytojai ir studentai bendrauja neformalioje aplinkoje

 

Jau niekam ne paslaptis, jog Danijos universitetuose yra barai. Šis duris atveria po paskaitų. Čia dėstytojai ir studentai bendrauja neformalioje aplinkoje, žaidžia biliardą ir stalo žaidimus. Studentų atstovybė čia nuolat rengia įvairius teminius vakarėlius, konkursus ir pan.

Nevaržoma aplinka

Kiekvinas atsakingas už savo ateitį

 

Tai universiteto moto. Todėl per paskaitas gali laisvai gerti kavą ar net alų, valgyti sumuštinį. Pastebėsi, kad danai paskaitų metu nuolat graužia morkas. Ypatinga draugiškumo ir laisvės atmosfera jaučiasi nuo pat pradžių. Tai ypatingai sunku suvokti Rytų Europos studentams, tačiau visi greitai pripranta ir jau negali kitaip.
“Diena visa tiesiog švyti, kai einu į universitetą, bendrauju su grupės draugais, juokiuosi. Žinoma, iš pradžių nebuvo paprasta, juk  danų ir lietuvių kultūra ir mentalitetas tikrai skiriasi..
Akademija sugeba išlaikyti balansą tarp teorijos ir praktikos. Vieni dėstytojai  pateikia teorijos ir pratimus, kiti medžiagą paverčia žaidimu, taip geriau įsimename. Taip pat vyksta ekskursijos, tad geriau suprantame tai, ko mokomės.”
Diana, 2 kursas

Vienas jaunatviškaiusių miestų

Aarhus – antras pagal dydį Danijos miestas.
 
Čia susiduria tai, kas nauja ir sena: tai antras pagal senumą Danijos miestas, tačiau pirmaujantis pagal jaunų žmonių skaičių nes čia daugybė studentų.  Čia ir ramu, ir jaučiasi stiprus miesto pulsas: didžiausias atrakcionų parkas, intensyvus naktinis gyvenimas, daug kavinių bei  nuostabi aplinka – miškai bei paplūdimiai, Aarhus – tai šypsenų miestas. Čia yra viskas, ko reikia tarptautiniam studentui.

Pajausk universiteto dvasią! 

Domina studijos Business Academy Aarhus?

Oficialus atstovas Lietuvoje  suteiks pagalbą:

 

Informuos apie stojimo reikalavimus

Padės pasirinkti tinkamą studijų programą

Patikrins anglų kalbos žinias

Padės sutvarkyti dokumentus ir užpildyti reikalingas formas

Užtikrins rezultatą

"12 klasėje iki sausio dar nebuvau apsisprendusi dėl studijų ir aplamai ar noriu studijuoti užsienyje ar Lietuvoje. Po prezentacijos mokykloje nusprendžiau parašyti į FOX. Šios organizacijos atstovas Vadimas mane nustebino savo šiltu bendravimu ir mokėjimu kantriai ir draugiškai atsakyti į mano nesibaigiančius klausimus. Jis padėjo padaryti teisingą sprendimą."

Diana, 2 kursas

Business Academy Aarhus
Business Academy Aarhus
press to zoom
Business Academy Aarhus
Business Academy Aarhus
press to zoom
Business Academy Aarhus
Business Academy Aarhus
press to zoom
Business Academy Aarhus
Business Academy Aarhus
press to zoom
Business Academy Aarhus.jpg
Business Academy Aarhus.jpg
press to zoom
Business Academy Aarhus
Business Academy Aarhus
press to zoom

Visame pasaulyje vertinamas išsilavinimas

 

Business Academy Aarhus suteikia universitetinį bakalauro laipsnio diplomą. Magistro studijas gali nemokamai tęsti Danijoje arba bet kuriame pasaulio universitete.

Sužinok daugiau apie Danijos studijų sistemą
FOx oficialus atstovas