Finansuojamos studijos užsienyje

FOx oficialus atstovas

Domina studijos University of Bradford?

Oficialus atstovas Lietuvoje nemokamai suteiks pagalbą:

 

Informuos apie stojimo reikalavimus

Padės pasirinkti tinkamą studijų programą bei universitetą

Patikrins anglų kalbos žinias

Padės sutvarkyti dokumentus ir užpildys reikalingas formas

Užtikrins rezultatą

"Šauni organizacija, kurioje dirba patikimi ir jauni konsultantai, kurie kiekviename žingsnyje pataria ir padeda."

Rūta, 2 kursas

Pajausk universiteto dvasią! 

 

Making knowledge work

89% įsidarbina iš karto po studijų

 

"Tikime, jog išsilavinimas turi atverti duris į pasaulį, praplėsti horizontus. Mes norime padėti mūsų studentams pasiekti jų gyvenimo tikslus, tapti sėkmingais globalios visuomenės piliečiais, pakeisti pasaulį.“

Vice-Chancellor

Tarptautinis partnerių tinklas

Žinios, patarimai, praktika

 

Drauge su įmonėmis bei organizacijomis sukūrėme patikimų kontaktų tinklą. Galėsi drąsiai žengti pirmus žingsnius sėkmingos karjeros link.

 

Tai dar ne viskas! Mes kviečiame industrijų lyderius iš garsių kompanijų dalintis patirtimi paskaitose. Galėsi užduoti klausimų profesionalams!

 

Žinoma, vien informacijos nepakanka. Turi išbandyti tai, ką sužinai paskaitose. Tavęs laukia inspiruojančios praktikos!

 

Beje, studijų programos atitinka šių dienų realijas. Nuolat tariamės su industrijų lyderiais, įgyvendiname jų patarimus, atnaujiname studijų programas, diegiame inovacijas ir nuolat tobuliname studijų procesą.

Įkvepiančios praktikos

 

Turime platų partnerių kompanijų tinklą. Padedame rasti tinkamą praktikos vietą. Savo partnerių sąraše turime nemažai garsių kompanijų.

Pasaulinio lygio priemonės

 

Per pastaruosius 10 metų investavome 120 mln. svarų (480 mln. litų) į pasaulinio lygio priemones tam, kad suteiktume geriausią studijų patirtį. Visos studijų programos aprūpintos naujausia technika. Teoriją taikysi praktikoje tikrovę atitinkančioje aplinkoje.

Pagalba kai jos reikia

 

Universiteto draugiški ir paslaugūs darbuotojai siūlo pagalbą ir patarimus, kad nuolat tobulėtum tiek akademiškai, tiek asmeniškai. Čia visada gali kreiptis pagalbos. Tau bus suteiktas asmeninis kuratorius arba galėsi dalyvauti kvalifikacijos tobulionimo paskaitose, seminaruose ir mokymuose.

Keisk studijų šalis

Keliauk, tobulėk, bendrauk

 

Vis daugiau kompanijų ieško tarptautinės patirties turinčių specialistų.  Tu turi unikalią gyvenimo galimybę studijuoti keliose šalyse. Bradforde galėsi rinktis iš daugelio mūsų partnerių universitetų visame pasaulyje. Tai puiki galimybė tirti pasaulį, mokytis naujų kalbų ir svarbiausia - parodyti darbdaviams, jog esi lanksti, patyrusi ir iššūkių nebijanti asmenybė.

Studentų atstovybė

 

Į studentiško gyvenimo centrą investavome 8 mln. svarų. Taigi mūsų studentų atstovybė turi nuosavą pastatą. Ši studentiška organizacija valdo kino teatrą, radiją RamAir, laikraštį, Youtube TV kanalą. Studentų atstovybė organizuoja naujokų savaitę, padeda pirmakursiams apsiprasti naujoje aplinkoje, konsultuoja akademiniais ir žmogiškais klausimais.

 

Organizacija inicijuoja daugybę renginių ir siūlo Tau prisijungti prie daugiau kaip 100 įvairių būrelių ir sporto komandų (gatvės šokiai, vandens polo, joga, kompiuteriniai žaidimai, futbolas ir viskas, ką gali įsivaizduoti savo linksmu ir turiningu laisvalaikiu!) Nerandi norimo būrelio? Tapk pradininku, skelbkis studentų atstovybės tinklapyje ir tikrai surasi bendraminčių! Aktyviai savanoriauk ir tapk atstovybės prezidentu! Taip, tai įmanoma!

Apgyvendinimas

Linksma, komfortiška, saugu

 

Bradfordo pirmakursiai dažniausiai renkasi gyventi universiteto bendrabučiuose „The Green“. Į juos investavome 40 mln. svarų (200 mln. litų). Tai komfortiški, aukščiausios klasės bendrabučiai universiteto teritorijoje. Registruokis stojimo metu ir turėsi puikią galimybę linksmai praleisti laiką draugiškoje aplinkoje. Visada būsi studentiško gyvenimo sūkuryje. Beje kaina nesikandžioja! Vidutiniškai mokėsi 900 Lt per mėnesį (visi mokesčiai įskaičiuoti).

Naujausios technologijos

Skaitmeninis universitetas

 

Mes nuolat tobuliname studijų procesą, diegdame naujausias technologijas. Bradfordą galima vadinti “skaitmeniniu universitetu”. Bradfordas yra vienas pažangiausių šalyje.

Nemokamas WiFi veikia visoje universiteto teritorijoje. Interaktyvios mokymo priemonės suteikia geriausią įmanomą mokymosi patirtį.

 

Bet svarbiausia - universitetas turi mobilią aplikaciją, kuri padės realiu laiku stebėti pokyčius, žinoti kas kur vyksta. 

 

Tu turėsi prieigą prie universitete esančių kompiuterių, el. bibliotekos, paskaitų užrašų ir prezentacijų. Visa tai sukuria ypatingą komfortą ir suteikia galimybę visada dalyvauti studijų procese net jei esi už universiteto ribų.

Stipendijos geriausiems

 

Tavo brandos atestato vidurkis – 9? Turi galimybę gauti stipendiją, siekiančią  net iki 3500 svarų! Papildomos skatinamosios stipendijos skiriamos geriausiai kursą baigusiems studentams.

Globali benduomenė

Kontaktai, požiūriai, komunikabilumas

 

Bradforde turėsi galimybę susipažinti su daugiau kaip 130 tautybių atstovų, kurie be anglų žino dar 70 kalbų! Tai tarptautiškiausias bei draugiškiausias universitetas Jungtinėje Karalystėje!

 

Galėsi praplėsti savo horizontus daugybės socialinių, edukacinių, sporto ir pramoginių renginių metu. Tai unikali galimybė sukurti kontaktų bazę ateičiai bei įspūdingai praleisti laiką. 

Pioneering research

 

Bradfordo  tyrimai ir atradimai nuolat krečia visuomenę. Tu turėsi galimybę įsitraukti į daugybę projektų, atlikdamas įvairius bandymus ir eksperimentus. Tu mokysies iš dėstytojų, kurių teorijos galimai pakeis tavo pasirinktos specialybės ateitį.

Menai ir kultūra

 

Tu nustebsi. Universitetas turi savo teatrą, galeriją, parodų ir muzikos centrus. Daugybė kultūrinių renginių, parodų ir kūrybinių dirbtuvių neleis liūdėti kultūros mylėtojams. Du kartus per savaitę universiteto kino centre vykstą filmų peržiūros. Tu gali pasiūlyti gerą filmą studentų atstovybės tinklapyje ;)

 

 

Bradfordas

 

Draugiškas, kūrybingas ir kosmopolitiškas miestas. Čia gyvena pusė milijono gyventojų (daugybė studentiško darbo galimybių). Miestas yra nuostabioje Šiaurės Anglijos dalyje. 75% miesto teritorijos yra žalios zonos, parkai, tvenkiniai.

 

Čia pulsuoja naktinis gyvenimas – veikia daugybė naktinių klubų ir barų. O kur dar parduotuvės ir prekybos centrai, puiki architektūra, sporto centrai ir viskas ko reikia komfortiškam gyvenimui. Beje Bradforde kainos žemiausios šalyje!

“Esame didžiausia ir žinomiausia kompanija optikos rinkoje. Kasmet siūlome daugybę darbo vietų optometrijos specialistams. Bradfordas yra vienas iš devynių universitetų Jungtinėje Karalystėje , kuris siūlo Optometrijos studijų programą. Programą pabaigę absolventai yra puikiai paruošti ir labai kvalifikuoti. Taigi Bradfordas yra mūsų pagrindinis įdarbinimo strategijos partneris.”

BOOTS OPTICIANS

“Jaguar Land Rover bendradarbiauja su Bradfordo universitetu. Aš čia atlikau praktiką trečiais studijų metais. Ketvirtais metais pabaigiau studijas ir iš karto po studijų vėl įsidarbinau čia. Jaguar Land Rover nuolat ieško daugybės gerai paruoštų įvairių sričių absolventų. Reikalingi inžinieriai, žmogiškųjų išteklių specialistai, marketologai, finansininkai, IT specialistai.”

 

Adam Hafejee, Inžinerius, Jaguar Land Rover, Bradfordo Universiteto Mechanikos inžinerijos absolventas

 

Atlikti praktiką lyderiaujančioje įmonėje - ateities sėkmės garantas. Tavo CV bus patrauklesnis, įgysi realių įgūdžių, patirties ir kontaktų. Sėkminga praktika - Tavo koziris.

„Tyrimai yra neatsiejama mūsų universiteto kultūros dalis. Jeigu paimsite standartinę dalyko knygą – nustebsite. Mūsų tyrimai du-tris žingsnius pranoksta ten pateiktą teoriją.“

 

Mokslo daktaras Byron Manson

 

„Mes turime HD kameras, geriausią programinę įrangą, studijas ir apšvietimą, naujausią judesius atkartojančią 3D modeliavimo įrangą, kuri paverčia studijų procesą darbu tikroje media kompanijoje“

Mokslo Daktaras Ian Plamer

 

“Lankstumą ir patikimumą kuriančios priemonės skirtos studentams, kurie nori pasiekti universitetą nuotoliniu būdu. Studentai gali realiu laiku kontroliuoti studijų procesą net jei jie važiuoja traukiniu. Tvarkaraščiai, praleistų paskaitų užrašai ir prezentacijos, dalykų aptarimai, dėstytojų kontaktai, vykstantys projektai ir užduotys, kabinetų pokyčiai, universitete vykstantys renginiai ir pramogos – visa tai studento išmaniajame telefone. Informacija leidžia studentams viską kontroliuoti.”

 

John Fairhall, Mobilių technologijų patarėjas  

 

“Kiekvienas studentas gali ateiti ir pasidalinti savo problema. Aš visada nusiųsiu pas reikiamą specialistą”.

 

Ruth Gryndy, Student Service Team

 

 

“Universitetas pasižymi ypatingai dideliu tarptautinių studentų skaičiumi. Tai itin svarbu vis labiau globalėjančiame pasaulyje, kur darbdaviai ypač vertina tarpkultūrinį komunikabilumą ir gebėjimą dirbti įvairiose rinkose. Bradfordo studentai išsiskiria šiomis savybėmis, kas leidžia jiems sėkmingai konkuruoti tarptautinėje darbo rinkoje”

 

Joanne Beaumont, Head of Careers and Employability

 

 

“Mainų programa suteikė naujų įgūdžių ir patirties. Turėjau galimybę sutikti garsių diplomatų, sutikau net JAV sekretorę Hilari Clinton! Mainai ir praktika turėjo milžinišką įtaką mano asmeniniam ir profesiniam gyvenimui.“

 

Anna Beitane, International relations and security studines

 

 

* Jungtinėje Karalystėje tik 6 universitetai yra organizacijos „The International Student Exchange Program” nariai.  Bradfordas suteikia savo studentams galimybę rinktis iš 280 universitetų 41 šalyje.

*Bradfordo studentų atstovybė įvertinta TOP20 Jungtinėje Karalystėje.

The Times Higher Education Student Experience Survey 2013

„Studentų atstovybė - vieta kur rasi draugų visam gyvenimui ir apsirūpinsi įspūdžiais bei prisiminimais visam gyvenimui.“

 

Richard Cullen

„Bradfordas yra eksperimentaliausio teatro namai. Čia nuolat vyskta kažkas neįtikėtino, teatras sprogdina smegenis.“

 

Yorkshire Post laikraštis

*12000 studentų kasmet prisideda prie kultūrinių renginių universitete.

“Šis miestas - gėlė, jis nuolat žydi. Čia gali susipažinti su pasauliu, neišvykdamas už miesto ribų. Gali susirasti draugų iš įvairiausių kultūrų. Štai kodėl taip myliu Bradfordą. Čia visada turiu su kuo ir ką veikti.“

Ulrike Shiuan

„Bendrabučiai yra universiteto teritorijoje - tai labai patogu. Nuostabi vieta kurioje jautiesi didelės šeimos nariu. Čia nuolat kažkas vyksta. Myliu šią vietą“

Michael Allhouse, Studentų atstovybės narys

Priemonės ir įranga
Priemonės ir įranga
Schoool of health
Schoool of health

Priemonės ir įranga

School of management
School of management
School of health
School of health
School of health studies
School of health studies
School of health
School of health
Atlik praktika
Inspiruojančios praktikos vietos
Praktika
Praktikos vietos
Student village GREEN
Student village GREEN
Student village GREEN
Student village GREEN
Student village GREEN
Student village GREEN
Student village GREEN
Student village GREEN
Student village GREEN
Student village GREEN
Student village GREEN
Student village GREEN

Įranga

Apgyvendinimas

Bradford University
Bradford University
Bradford University
Bradford University
Bradford University
Bradford University
Bradford University
Bradford University
Bradford University
Bradford University
Bradford University
Bradford University

Patalpos

Karjeros mugė
Karjeros mugė
Individualios konsultacijos
Individualios konsultacijos
Profesionalios konsultacijos
Profesionalios konsultacijos

Kompetencijų ugdymas

Karjeros mugė
Karjeros mugė
Karjeros mugė
Karjeros mugė
Karjeros mugė
Karjeros mugė

Karjeros mugė

Studijos užsienyje
Studijos užsienyje

Studentų atstovybės gyvenimas

Studijos užsienyje
Studijos užsienyje

Studentų atstovybės gyvenimas

Studijos užsienyje
Studijos užsienyje

Studentų atstovybės gyvenimas

Studijos užsienyje
Studijos užsienyje

Studentų atstovybės gyvenimas

Studijos užsienyje
Studijos užsienyje

Studentų atstovybės gyvenimas

Studijos užsienyje
Studijos užsienyje

Studentų atstovybės gyvenimas

Studentų gyvenimas

 

Professor Brian Cantor

Vice-Chancellor

Karjera svarbiausia

 

Bradfordo universitete sukūrėme ypatingą aplinką. Čia įgysi sėkmingai karjerai reikalingų žinių ir įgūdžių. Suteiksime Tau neįkainojamos patirties. Bradfordo absolventai - tai 21 amžiaus specialistai, atitinkantys šiandienos darbdavių reikalavimus. Gali būti tikras dėl savo ateities.

“Mūsų absolventai dažniausiai pranoksta darbdavių lūkesčius. Jie sugeba dirbti multikultūrinėje aplinkoje, turi visus reikalingus įgūdžius ir moka tinkamai naudoti šiuolaikinę techniką. Bradfordo absolventai gali kokybiškai atlikti užduotis darbo vietoje nuo pat pirmų darbo dienų. Štai kodėl industrijų lyderiai noriai įdarbina ir vertina mūsų absolventus. ”

 

Professor Shirley Congdon

Pro-vice-chancellor 

Mokykis iš eksperų

 

Bradfordo studijų programos sukurtos bendradarbiaujant su lyderiaujančiomis kompanijomis. Universitete dėsto savo srities ekspertai, kurie studijų procesui suteikia ypatingą formą. Tu gali ne tik išgirsi teoriją , bet ir į dėstomus dalykus pažvelgti specialistų akimis, naudotis jų patirtimi, dalintis savo idėjomis ir kartu tobulinti visą studijų procesą.  

 

Beje, dauguma dėstytojų atlieka mokslinius tyrimus. Jie dar labiau praplečia dėstomo dalyko ribas, stengiasi sukurti proveržį ar net revoliuciją. Prie atradimų gali prisidėti ir Tu!

“Svarbi universiteto stiprybė yra tai, kad studentai mokomi gyvybingoje, tyrimais grįstoje aplinkoje“

 

Professor Barry Winn 

Universiteto biblioteka
FOx oficialus atstovas