Studijos užsienyje

Puikiausia vieta Europoje studijuoti teisę ir viešąjį administravimą

Studijų metu oficialiai dirbdamas (-a) 56 val. per mėn. gausi 500eu stipendiją kievieną mėnesį!

 

 

Augimas

Tavo pirmi žingsniai

 

Jei nori konkuruoti šiuolaikiniame pasaulyje, nepakanka vien išmanyti studijuojamą dalyką. Taip pat reikia lavinti asmenines savybes bei įgūdžius. Universitetas leis pažvelgti į gyvenimą iš kitos pusės, apie kurią net nenutuokei.

Praktika ir darbas garsiose kompanijose

Pasaulis po tavo kojomis, naudokis proga!

Teisė ar viešasis administravimas?

Ko gero geriausia vieta pasaulyje

 

Haga yra teisingumo Meka. Čia sukoncentruotos tarptautinės teisingumo organizacijos tokios kaip Tarptuatinis Tribunolas ir Europolas. Daugiau nei 200 tarptautinių kompanijų teisinių padalinių yra būtent Hagoje. Tai idealios sąlygos įgyti patirties pasaulionio lygio organizacijose bei jose įsitrvirtinti.

Tarptautinis požiūris

 Apsiribosi vienos šalies darbo rinka ar atversi duris į pasaulį?

 

Pasaulinė darbo rinka tampa atviresnė, dingsta sienos tarp šalių ir ribos tarp kultūrų. Pasaulis tampa globalus. Štai kodėl itin svarbu mokėti žinias taikyti tarptautiniame kontekste. Studijų metu įvairių projektu metu daug bendrausi su studentais iš įvairiausių pasaulio kampelių, projektus atliksi tarptautinėse kompanijose. Studijos ruošia tarptautinei darbo rinkai, tai beribės galimybės, tai garantuoja gerai apmokamą ir įdomų darbą iš karto po studijų, tai užtikrinta ateitis.

 

Patikrink praktijos vietas

Studentiškas gyvenimas europietiškai

Komfortas ir naudos, kuriomis gali pasinaudoti

Biblioteka
Veikla
Sportas
Maitinimas

Patirtis ir atsakomybė

Turi prisiliesti prie to, ką studijuoji

 

Universitetas tikisi, jog jaunuoliai bus savarankiški studentai. Todėl dalyvaujant seminaruose, workshop’uose, atliekant praktines užduotis grupėse, realaus gyvenimo scenarijų projektus ar praktiką įmonėje, Tu turėsi rodyti iniciatyvą ir kelti sau aukštus tikslus. Tik tokiu būdu suvoksi, kaip dirbti kokybiškai ir efektyviai. Tai studijų metodas, ugdantis Tavo asmenines savybes, tai kelias į sėkmę.

VIRTUALUS TURAS

Ekskursija po universitetą neišeinant iš namų

Universitetas žavi vien pažiūrėjus. Išskirtinis interjeras tikrai turi įtakos renkantis aukštąją mokyklą. Universiteto miestelis apsuptas vandens, tad tai lyg miestelis mieste. O ir pravėrus duris vaizdas nesiliauja stebinęs, ovalus pastatas su stiklinėmis lubomis. Dangus visad matomas.

Talentas

Tai, ką reikia vystyti

 

Kiekvienas turime savo stiprybių. Universitetas skiria didelį dėmėsį talentų ugdymui ir turi parengęs talentų vystymo programą. Profesionalūs kuratoriai, psichologai ir asmeninės sėkmės treneriai siekia atpažinti ir lavinti Tavo talentus, jie sudaro specialias programas ir stebi jų atlikimo eigą. Viskas tam, kad po studijų Tu taptum ne tik savo srities specialistu, bet ir Asmenybe.

Formuok savo programą

Galimybė rinktis

 

Turi galimybę pasirinkti dalykus, kurie labiausiai atitinka tavo tikslą. Profesionalus kuratorius pagelbės sudaryti Tau palankų studijų planą, galėsi specializuotis norimoje stiryje.

Gyvenimas po studijų

Puikios galimybės kilti aukštyn

 

Gali tęsti magistrantūros studijas Hagos universitete arba išvykti studijuoti į vieną iš 150 partnerių universitetų visame pasaulyje. Nori pradėti karjerą? Puiku! Daugybė vietinių ir tarptautinių kompanijų ieško specialistų tiesiog universitete. Daugybę pasiūlymų užtikrina pukūs universiteto ryšiai. Darbas iš karto po studijų garantuotas!
 
Patikrink

Haga

Tavo naujas miestas

 

Haga – tarptautinis ir kosmopolitiškas miestas, Nyderlandų valdžios sostinė. Čia tarptautinės teisinės institucijos ir šimtai tarptautinių korporacijų. Tikrai rasi, kur atlikti praktiką! Nuostabus privalumas – gyvenimas prie jūros. Haga – tai patogus miestas perspektyviems jaunuoliams. Tavo naujas miestas Tavo naujam gyvenimui!

Domina studijos Hague University?

Oficialus atstovas Lietuvoje suteiks pagalbą:

 

„Programa nesikoncentruoja į mokslinius tyrimus, tad čia nėra perkrauta teorijos, kurios galbūt niekada nebeprireiks. Žmonės, atvykę čia, yra rengiami būti profesionalais, jie mokomi realioms gyvenimo situacijoms. Mano kurso draugai – tarptautiniai studentai ar mainų programos dalyviai. Jie iš viso pasaulio! Tai didžiulis privalumas, nes kai dirbame grupėse, supranti kitų kultūrų mąstyseną, pamatai kultūrinius skirtumus. Tai tikrai bus vertinga ateityje!”
 
Žana, 2 kursas
 

Informuos apie stojimo reikalavimus

Padės pasirinkti tinkamą studijų programą ir universitetą

Patikrins anglų kalbos žinias

Padės sutvarkyti dokumentus ir užpildys reikalingas formas

Užtikrins rezultatą

"Geriausi linkėjimai draugams iš FOX, kurie padėjo išpildyti mano svajonę :)* "

 

Žana, 2 kursas

Pajausk universiteto dvasią! 

SVAJOJI STUDIJUOTI Hague University?

KREIPKIS Į OFICIALŲ UNIVERSITETO ATSTOVĄ LIETUVOJE!

Hague University

Oficialus atstovas Lietuvoje

www.fox.lt

Siek Svajonės!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now