Studijos užsienyje

FOx oficialus atstovas

Atskleisk savo talentus! Išjudink pasaulį!

Daugumą studentų randa darbą dar studijuodami!

FOx oficialus atstovas

Vienas seniausių universitetų Olandijoje!

 

Tai vienas didžiausių universitetų Olandijoje, turintis 210 metų patirtį švietimo srityje. Tačiau universitetas didžiuojasi galėdamas būti šiuolaikišku ir vienu tarptautiškiausių bei moderniausių šalyje.

Studijos orientuotos į praktiką

 

Universiteto programoje integruota praktika. Visus metu praleisi kompanijoje, kur sužinosi savo specialybės subtilybes, galėsi realioje aplinkoje išmėginti savo jėgas. Tai puiki proga užtikrinti sau praktinius įgūdžius bei turėti įrašą CV, kuris garantuos darbą iš karto po studijų!

Pajausk universiteto dvasią! 

„Kai atvykau, buvo šiek tiek baisu, pirmos dienos buvo sudėtingos. Tačiau labai greitai viskas apsivertė aukštyn kojom, ypač po „introduction week“. Sutikau daugybę nuostabių žmonių. Įsimylėjau šalį ir jos žmones. Sudėtingiausia buvo priprasti prie tokios gausybės skirtingų kultūrų, suvokti, jog ne visi galvoja taip pat kaip aš, išmokti priimti kitokias nuomones. Tačiau, manau, tai puiki gyvenimo pamoka, kuri pravers ateityje. Studijos užsienyje ugdo asmenines charakterio savybes, kiekvienas gauna savo pamoką. Tai nereali patirtis.Studijos? Nesitikėjau, kad norėsiu čia grįžti kasdien. Arba jie labai stengiasi viską pateikti kuo įdomiau, arba čia aš tapau tokia žingeidi, bet man be galo įdomu ir smalsu, nuolat kažkas vyksta, nuolat kažką veikiame – užduotys, projektai, prezentacijos… Informacija įsisavina savaime. Viskas taip, kaip ir įsivaizdavau! AČIŪ!“
 
Jelena, 2 kursas

Domina studijos Hanze University?

Oficialus atstovas Lietuvoje suteiks pagalbą:

 

Informuos apie stojimo reikalavimus

Padės pasirinkti tinkamą studijų programą ir universitetą

Patikrins anglų kalbos žinias

Padės sutvarkyti dokumentus ir užpildys reikiamas formas

Užtikrins rezultatą

"FOX padėjo sutvarkyti dokumentus ir kitus formalumus. Turėjau milijoną klausimų į kuriuos visada greitai gaudavau atsakymus."

 

Diana, 2 kursas

Hanze University
Hanze University
press to zoom
Hanze University
Hanze University
press to zoom
Hanze University
Hanze University
press to zoom
Hanze University
Hanze University
press to zoom
Hanze University
Hanze University
press to zoom
Hanze University
Hanze University
press to zoom
Hanze University
Hanze University
press to zoom
Hanze University
Hanze University
press to zoom
Hanze University
Hanze University
press to zoom

SVAJOJI STUDIJUOTI Hanze University?

KREIPKIS Į OFICIALŲ UNIVERSITETO ATSTOVĄ LIETUVOJE!

Tarptautiška aplinka

 

Univeristetas traukia tarptautinius studentus iš viso pasaulio. Tai sukuria ypatingą ir draugišką atmosferą. Pažintys iš viso pasaulio – galimybės ateičiai.

Apgyvendinimo galimybės

 

Groningenas turi ką pasiūlyti, žiūrėk video ir sužinok, kas, kur ir kaip.
 
Dar vienas video

Projektai

 

 

Kiekvieną teorijos bloką studentai taiko praktikoje. Tai gali būti įvairios užduotys, prezentacijos, darbas grupėje ar individualiai, vizitai į kompanijas ir pan. Viskas priklauso nuo tavo pasirinktos studijų programos. Toks studijų modelis užtikrina greitą informacijos įsisavinimą bei paverčia studijas įdomiu procesu!

Geriausios priemonės ir įranga

 

Universitete gali naudotis visa įranga, patalpomis individualiam ir grupiniam darbui. Kadangi studijos orientuotos į praktiką, universitete yra visa įranga, kurios gali prireikti studijų metu.
 

Dar vienas video

Kodėl Hanze?

Dėmesys kiekvienam

 

Dažniausiai paskaitos vyksta nedidelėse klasėse. Diskusijų metu skatinama komunikacija.

Karjerai pirmenybė

 

Trečiame kurse kiekvienoje programoje intergruota praktika kompanijoje, kuri užtikrina patirtį ir darbą iš karto po studijų.

Orientacija į praktiką

 

Teorines paskaitas keičia praktiniai užsiemimai, seminarai, projektai ir įvairios užduotys. Studijų procesas efektyvus ir įdomus.

Kultūrinis gyvenimas

 

Mėgsti koncertus ir festivalius? Parodos, muziejai ir daugybė renginių. Juk tai jaunas miestas, kur kas penktas gyventojas – studentas. Studentavimo metai bus spalvingiausi!
 
Tapk organizatoriumi!

Svajoji apie studentišką gyvenimą?

 

O kaip tu įsivaizduoji kasidenį studentų gyvenimą? Paskaitos ir projektai, maisto ruošimas ir, be abejo, populiariausias Olandijoje transportas – dviračiai!

Sportas

Mėgsti judėti?

 

Groningenas turi ką pasiūlyti mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą. Gausybė įvairių sporto klubų bei nuostabių parkų.
 
Patikrink universiteto sporto centro siūlomas galimybes!

Welcoming Day

Pirmoji Welcome Week diena

 

Studijos neprasideda nuo paskaitų, jos prasideda nuo Welcoming Day. Tai diena, kai visi naujokai supažindinami su univeristetu, dėstytojais ir, be abejo, naujais draugais iš viso pasaulio! O toliau tavęs laukia Welcome Week – renginiai, eksursijos, vakarėliai ir komandiniai žaidimai. Greitai apsiprasi ir priprasi prie naujos aplinkos!

Groningen

 

Groningenas – saugiausias miestas Olandijoje! Čia kas penktas gyventojas studentas, o pusė gyvenančiųjų – jaunesni nei 35 metų amžiaus, tad turėsi jaunus kaimynus! Sako, jog Groningene gyvena laimingiausi studentai. Čia puikios sporto galimybės, įkandama nuomos kaina ir turtingas kultūrinis gyvenimas.
 
Talentų miestas, Studentai apie miestą
FOx oficialus atstovas