top of page

Studijos užsienyje

93% studentų įsidarbina per 6 mėn. po studijų baigimo!

„Išskirtinė parama studentams“ – Nr.1 universitetas UK!

FOx oficialus atstovas

Universitetas yra tarp 10 geriausių Jungtinės Karalystės universitetų pagal įdarbinimo rodiklį. “The Sunday Times University Guide, 2011”

Studentiškas gyvenimas?

Sutik draugus iš viso pasaulio, sportuok ir dalyvauk vakarėliuose!

 

Studentavimo metai patys linksmiausi gyvenime, todėl judėk ten, kur tau patiks. Jei nori atitinkamo lygio, šis universitetas kaip tik Tau. 

 

Patikrink!

Sportas

Realistiška aplinka

Modernumas

Universiteto aikštėmis ir galimybėmis naudojasi  tarptautinės komandos! Aukščiausios klasės sporto inventorius ir daugybė įvairių sporto šakų komandų prie kurių gali prsijungti.

Naujausios auditorijos, specialiai įrengtos studijoms! Čia yra lėktuvas inžineriams, teismo salė teisės studentams, namai su inscenizuotais nusikaltimais kriminalistikos studentams ir t.t.Kiekvienai specialybei pritaikyta realistiška aplinka atkartojanti darbo sąlygas.

Į universiteto įrangą ir pastatus investuota 130 milijonų svarų! Taidaugiau nei pusė milijardo litų! Ar gali patikėti? Tu gali pasinaudoti proga atsidurti šiuolaikiškiausioje aplinkoje.

Stulbinančios investicijos į pažangiausias technologijas

Modernumas ir komfortas, kuriais gali pasinaudoti ir Tu

Kardifas

Nuostabaus grožio miestas

 

Kardifas neapsakomai gražus miestas, kuriame nuolat atrasi kažką naują. Mieste daugybė studentų ir išvystyta pramonė. Čia puiki vieta derinti laisvalaikį, studentišką darbą ir studijas.

 

 

 

Cardiff
Cardiff

press to zoom
Cardiff
Cardiff

press to zoom
Cardiff
Cardiff

press to zoom
Cardiff
Cardiff

press to zoom
1/22

Domina studijos University of South Wales?

Oficialus atstovas Lietuvoje nemokamai suteiks pagalbą:

 

Informuos apie stojimo reikalavimus

Padės pasirinkti tinkamą studijų programą bei universitetą

Patikrins anglų kalbos žinias

Padės sutvarkyti dokumentus ir užpildys reikalingas formas

Užtikrins rezultatą

"Stojau į kelias vietas ir gavau kvietimus į kelis universitetus. Manau tai labai patogu. Dar labai patogu, jog FOX komanda padeda laiku atlikti visus žingsnius ir nuolat paskambina ar parašo, skatina judėti. Manau be jų pagalbos tikrai neturėčiau tiek motyvacijos eiti iki galo. Esu labai dėkingas nes labai patenkintas studijomis ir savo gyvenimu."

Paulius

“Aplinka ir vieta – nuostabūs, kalnų apsuptas slėnis, čia gražu… Universitetą man rekomendavo čia studijuojantys draugai. Labiausiai man patinka tai, kad studijos įdomios ir praktiškos.  Taip pat nesunku rasti darbą.”

 

Paulius

 

Daugiau tarptautinių studentų atsiliepimų rasi čia

 
 

Pajausk universiteto dvasią! 

Cardiff campus
Cardiff campus
press to zoom
Coffee? :)
Coffee? :)
press to zoom
Treforest Accomodation
Treforest Accomodation
press to zoom
Cardiff
Cardiff
press to zoom
Cardiff
Cardiff
press to zoom
Cardiff
Cardiff
press to zoom

Universitetas orientuotas į studentų įsidarbinimo rodiklį.

Išvystytas bendradarbiavimas su pasaulinėmis kompanijomis bei vietinėmis įtakingomis organizacijomis.

Kartu su kompanijomis universitetas atnaujina studijų programas, o studentai ten atlieka praktikas. Tai tik maža dalis partnerių kompanijų, kiekviena studijų programa turi savo partnerius.

Puikus universitetas reikliam studentui

Ideali lokacija, moderniausi pastatai ir įranga bei prasmingas laisvalaikis

 

2013 m. susijungė Glamorgan ir Wales universitetai. Nuo šiol tai University of South Wales, vienas didžiausių Didžiojoje Britanijoje bei paskutiniu metu daugiausiai investavęs į pastatus, įrangą ir kokybės tobulinimą. Šiuo metu vienas pažangiausių net tik UK, bet ir visame pasaulyje! 

mis.

Universitete dirba tik kruopščiai atrinkti dėstytojai. Studijų proceso metu jie nuolat stebimi ir vertinami. Štai kodėl pasitenkinimo lygis studijomis siekia 90 %! Universitetas užima pirmaujančias pozicijas pagal šį rodiklį.

Pasitenkinimas

Pasaulinio lygio mokymo metodikos

Pasirink University of South Wales ir mėgaukis kokybiškomis studijomis. Garantuota!

Dėsto tik savo srities specialistai praktikai, kurie turi tam tikrus pasiekimus. Tai užtikrina studijų kokybę, o studentai visada gauna pavyzdžius iš realaus gyvenimo.

Praktikai

Ekspertai

Dažnai paskaitose dalyvauja kviestiniai savo srities žinomi ekspertai, kurie dalinasi patirtimi ir patarimais. Tai unikali galimybė gauti labai vertingas žinias iš garsių žmonių. Be to tai dar labiau pagyvina ir įvairina studijų procesą.

Šiuolaikiškumas

Studijų metu būsi garantuotas, jog paskaitose remiamasi pačias naujausiais tyrimais. Universitetas palaiko glaudžius ryšius su industrijoje lyderiaujančiomis kompanijomis. Todėl gali būti tikras, jog įgysi pažangiausią pasaulyje išsilavinimą, o studijų metodai bus paremti praktika ir projektais, kurie pavers studijas įdomiu žaidimu.

Apgyvendinimas

Jaukumas ir modernumas yra bendrabučių vizitinė kortelė.

 

Universitetas investavo dešimtis milijonų svarų į naujus bendrabučius visuose miestuose tam, kad jaustum komfortą. Be abejo, galima rasti apgyvendinimą ir privačiame sektoriuje už patrauklesnę kainą. Tačiau studentiškas bendrabutis – tai neatsiejama studentavimo dalis.

 

Patikrink!

 

Jei reikia pagalbos studijų metu, veikia „Patarimų Kalvė“ bei mentorystės programa. Specialistai Tau patars, kaip ką geriau atlikti, padės rasti reikiamą literatūrą, sudarys paprastą veiksmų planą. Tavimi pasirūpins!

Studijų patarėjai

Ieškai darbo po studijų?  Dairaisi praktikos ar norėtum gauti patarimų karjeros planavimo klausimais? Karjeros ir įdarbinimo konsultantai padės Tau.

Karjeros specialistai

Profesionalūs finansų patarėjai noriai pagelbės įvairiose situacijose: patars pildant įvairias formas, padės gauti finansavimą. Jie yra patyrę ir žino, kaip spręsti įvairias situacijas.

Finansų patarėjai

Parama studentams

Universiteto personalas visada pasiruošęs padėti

Maitinimas

Maistas pagal kiekvieno skonį ir poreikius

 

Įvairių šalių virtuvės, kasdien kas nors naujo ir įdomaus. Tikras smailižių rojus už prieinamą kainą.

 

 

Aktyvi studentų atstovybė

Savanorystė, klubai, renginiai ir darbo pasiūlymai

 

Studentų atstovybė – tai puiki galimybė įsitraukti į dominančią veiklą bei surasti naujų draugų. Jei reikia darbo, studentų atstovybė gali suteikti informacijos. Patikrink!

 

 

P.S. Dar viena priežastis rinktis studijas Velse!

Tikriausiai žinai studijų kainas ir finansavimo sąlygas Jungtinėje Karalystėje?

 

Turime gerą žinią!  

Jungtinėje Karalystėje studijos kainuoja apie 9000 svarų per metus. Galima imti paskolą kuri visiškai padengia studijų kainą (daugiau apie tai sužinosi šiame puslapyje).
 

Tačiau! Studijos Velse kainuoja tik 3575 svarų, visą kitą padengia Velso vyriausybė. Čia taip pat galima imti paskolą. Taigi po 4 studijų metų paskolos suma bus beveik 3 kartus mažesnė!

360 laipsnių turas

Virtualios ekskursijos supažindins su fakultetais

Nudokite kompiuterio pelę judėti aplink 360 laipsnio kampu ir pamatyti skirtingus fakultetus

FOx oficialus atstovas
bottom of page