Studijos užsienyje

Ateitis per edukaciją

FOx oficialus atstovas

Teorija ir praktika

Įdomiau mokytis

 

Šis studijų metodas yra būdingas visiems Skandinavijos universitetams. Visos VIA universiteto studijų programos turi periodus, kai studentai taiko įgytas teorines žinias praktikoje, sprendžia realaus pasaulio keliamus iššūkius. Šis procesas suteikia galimybę suvokti dalyką iš kitos perspektyvos. Spręsdami tikras problemas studentai yra priversti ieškoti papildomos informacijos ir rasti originalius sprendimus. Tai puikus būdas mokytis ir tobulėti!

 

Problem based learning

Tikros gyvenimiškos situacijos

 

Realias situacijas spręsi individualiai ar grupėse su kurso draugais, taip įgysi praktikos, o bendraudamas suvoksi, kad išeičių ir sprendimo būdų gali būti daug ar dar daugiau.

 

Išmoksi dirbti komandoje ir komunikuoti su įvairių kultūrų atstovais.

 

Studijuodamas remsiesi tik šiuolaikiškais pavyzdžiais todėl bus įdomu. Šiame procese dėstytojai tik nukreips procesą tinkama linkme ir stengsis patarti.

 

 Dar vienas video, kuris puikiai paaiškina metodo esmę.

Tarptautiška aplinka

Pasaulio atstovai vienoje vietoje

 

Univeristetas stengiasi pritraukti tarptautinius studentus iš kuo įvairesnių šalių. Universitete studijuoja daugiau nei 2000 studentų iš daugiau kaip 50 šalių. Tai sukuria ypatingai spalvingą atmosferą. Pažintys iš viso pasaulio – keliai ateičiai. 

 

Ypatingas kasmetinis renginys – tarptautinė diena, kur studentai atstovauja savo šalį, gamina tautinį maistą, šoka ir dainuoja. Žiūrėk video

 

Verslo inkubatorius

Pagalba norintiems vystyti savo idėjas

 

Palaikymas studijų metu ir po to. Verslo plano rengimas, naujo verslo steigimas, apskaita ir logistika, technologijos ir kiti klausimai – visa tai nemokamos konsultacijos ir patarimai, įvairūs renginiai ir seminarai, pastovi Tavo verslo priežiūra. Bet svarbiausia – nemokamas ofisas tavo verslui. Viskas, ko reikia sėkmingam startui! 

 

Daugiau

 

Domina studijos TEKO?

Oficialus atstovas Lietuvoje suteiks pagalbą:

 

Informuos apie stojimo reikalavimus

Padės pasirinkti tinkamą studijų programą bei universitetą

Patikrins anglų kalbos žinias

Padės sutvarkyti dokumentus ir užpildys reikalingas formas

Užtikrins rezultatą

"Šauni organizacija, kurioje dirba patikimi ir jauni konsultantai, kurie kiekviename žingsnyje pataria ir padeda."

Rūta, 2 kursas

Pajausk universiteto dvasią! 

VIA – pasaulyje gerai žinomas vardas

Į svečius atvyksta garbės svečiai

 

VIA univeristetas turi daugybę partnerių visame pasaulyje. Tai žinomas universitetas, kuri dažnai aplanko garbingi mokslininkai, politikai, savo srities žinomi specialistai. 2012 m. universitetą aplankė Jo Didenybė Didžiosios Britanijos Princas Čarlsas.

Praktika įmonėje

Danijoje arba užsienyje

 

Univeristeto studijų programose ingeruota darbo praktika. Univeristetas ruošia studentus ir padeda įsidarbinti. Įgysi praktinių gebėjimų ir suprasi, kaip viskas veikia realioje aplinkoje, o po studijų CV puikuosis naudingas įrašas. Tai užtikrina paprastą darbo radimą po studijų. Neretai studentai lieka dirbti praktikos vietoje, tad rasi darbo vietą dar studijų metu.

Apgyvendinimas

Universitetas turi ką pasiūlyti

 

Beveik visi fakultetai turi apgyvendinimo galimybes. Danų bendrabučiai jaukūs ir tvarkingi. Viskas aukšto lygio.

 

Daugiau informacijos rasi čia

Dialogas

Dviejų krypčių komunikacija

 

VIA universitete studentai patys atsakingi už savo studijas, todėl tikimasi, jog studentai bus aktyvūs, uždavinės klausimus ir diskutuos su dėstytojais. Svarbu nebijoti suklysti, nėra blogų klausimų. Dėstytojai labai draugiški ir bendrauja neformaliai, tai pajusi nuo pat pirmų dienų universitete. Tau patiks kitoks požiūris į asmenybę.

Studentavimas?

VIA studentų bendruomenė mėgsta pramogauti

 

Studentai rengia įvairius sporto ir pramoginius renginius, ekskursijas ir šventes. Nuobodžiauti Tau neleis!

 

Horsens

Studentiškas energingas miestas

 

Horsens – miestas, įsikūręs fiorde, gyvenk prie jūros ir mėgaukis gražiais vaizdais! Ne visi turi galimybę skaityti žvelgdami į banguojančią jūrą. Norisi pramogų? Čia vyksta super koncertai: Madonna, Robbie Williams, Bob Dylan, Rolling Stones. Kodėl? Nes Horsense yra didžiulė koncertų salė, kur suvažiuoja žiūrovai iš visos Danijos.

 

 

Lietuvių studentų įvertintas geriausiu!

Teorija taikoma praktikoje

Dėstytojai profesionalai

Darbas

grupėse

Apmokama praktika įmonėje

 

„Verčiau renkuosi globalų, o ne lokalų išsilavinimą“

„Verčiau renkuosi globalų, o ne lokalų išsilavinimą. Taigi buvau visiškai sujaudinta, kai įstojau. Tai nuostabi studijų programa, kurios neradau niekur kitur ES, taigi mano išsilavinimas išskirtinis ir aš labai džiaugiuosi būdama čia.

Danija šauni – tai mano mėgstamiausia šalis. Visi kalba angliškai, net senučiukai stotelėje. Čia nesunku pritapti, nes visi stengiasi, kad jaustumeis gerai. VIA tvyro jauki aplinka, visi pasiruošę padėti. Tai puiku, ypač pačioje pradžioje, kai to labiausiai reikia.

 

Klasės čia mažesnės nei esu pratusi – tik 33 studentai. Be to, dėstytojai žino tavo vardą ir tavo gebėjimus, tad gali patarti, kurioj srity derėtų papildomai pasistengti. Pavyzdžiui, kai atgauname savo rašto darbus, visada yra asmeninių komentarų, patarimų, su kuo vertėtų padirbėti. Tai leidžia greičiau tobulėti.

 

Atvykau čia 2011 metų rugpjūtį ir jau apkeliavau Daniją. Tai maža šalis, taigi viskas šalia“.

 

Laima Liepinyte

VIA
VIA
VIA
VIA
VIA
VIA
VIA
VIA
VIA
VIA
VIA
VIA
FOx oficialus atstovas