Studijos užsienyje

Dauguma studentų žino savo būsimo darbo vietą dar studijų metu!

100 metų patirtis – raktas į Tavo sėkmingą karjerą!

FOx oficialus atstovas
Pažangios mokymo metodikos

Moderni skatintanti aplinka

Viskas, ko gali prireikti studijų metu

 

Universitetas savo studentams atviras 24/7. Gali naudotis kompiuteriais, projektoriais bei kita įranga. Universitete daug jaukių kampelių individualiam darbui. Modernios klasės darbui grupėse. Visoje universiteto teritorijoje veikia bevielis internetas.

Dėstytojai

Kursai

Patarėjai

Dėstytojai praktikai. Jie yra savo dalyko profesionalai. Be to, su jais gali bendrauti neformaliai. Čia tikimasi, kad dometumeisi ir klaustum pats.

Kodėl verta rinktis ZIBAT?

Komandinis darbas ruošia tarptautinei rinkai

Ugdomos komunikacijos ir bendradarbiavimo kompetencijos

 

Dalis studijų paremtos užduotimis, kurias reikia atlikti komandoje. Kiekvieną kartą grupės nariai keičiasi. Tai suteikia galimybę darbingoje aplinkoje bendrauti su studentais iš skirtingų šalių. Tokiu būdu išmokstama spręsti problemas, žvelgiant į jas iš skirtingų kampų, ugdoma tolerancija ir sugebėjimas rasti bendrą kalbą su įvairių kultūrų atstovais.

 

Trokšti pamatyti pasaulį?* 

 

studijos Danijoje + semestras partnerių universitete + semestras praktikos =

3 šalys per 3 metus!

 

*o kur dar galimybė keliauti į kitas ES šalis, juk iš Danijos susisiekimas puikus, o skrydžiai į šiltus kraštus pakankamai pigūs.

Individualus mokymasis

 

Namų darbai – svarbi studijų dalis, čia propaguojamas individualus mokymasis, kur dėstytojai tik pataria, prižiūri, rekomenduoja. Tokiu būdu ugdomas savarankiškumas. Dažnai tenka ieškoti informacijos  ir ją apdoroti patiems, pateikti ataskaitas ar sukurti prezentaciją,  atlikti įvairias užduotis, spręsti problemas. Be abejo, studentai kooperuojasi, tokiu būdu stiprinami darbiniai santykiai.

Roskilde – miestas legenda

Visai šalia Kopenhagos

 

Roskilde yra 20 min. kelio nuo Kopenhagos. Todės gali mėgautis jaukaus miesto privalumais ir sostinės teikiamomis naudomis. Neabejotinai rasi darbą studijų metų, o kartą per metus laiką leisi didžiausiame ir žinomiausiame pasaulyje festivalyje!

Domina studijos ZIBAT?

Oficialus atstovas Lietuvoje suteiks pagalbą:

 

Informuos apie stojimo reikalavimus

Padės pasirinkti tinkamą studijų programą bei universitetą

Patikrins anglų kalbos žinias

Padės sutvarkyti dokumentus ir užpildys reikalingas formas

Užtikrins rezultatą

"Anketoje nurodžiau kelias vietas ir gavus teigiamą atsakymą iš dviejų vietų ilgai svarsčiau kur vykti studijuoti. Pasitarus su FOX atstovais nusprendžiau pasirinkti TEKO ir nepasigalėjau. Čia atradau save"

Laura, 3 kursas

„Esu visiškai patenkintas savo pasirinkimu, studijuoti įdomu, daug projektų ir bendravimo su grupiokais, labai geranoriški dėstytojai. Nustebino, jog žmonės nuolat šypsosi ir yra geros nuotaikos, greitai pripratau ir pritapau, grįžus į Lietuvą jaučiasi didelis skirtumas. Beveik nuo pat studijų pradžios išlaikau save pats, dirbu Kopenhagoje. Ten keliauju kelis kartus per savaitę.“

 

Edvinas, Marketing management, Roskilde, 2 kursas

 
 

Pajausk universiteto dvasią! 

 

 

Tik 20 min. kelio nuo Kopenhagos. 

Studentiškas darbas garantuotas!

Dėsto tik savo srities specialistai, todėl žinai, kad nagrinėji pavyzdžius iš realaus gyvenimo.

Paskaitose nagrinėsi šiuolaikiškus pavyzdžius, universitetas remiamasi pačiais naujausiais tyrimais. Todėl gali būti tikras, jog įgysi kokybišką išsilavinimą, o studijų metodai bus paremti praktika ir projektais, kurie pavers studijas įdomiu žaidimu.

Universitetas nuolat atlieka tyrimus ir apklausas, tobulina studijų procesus. Tai užtikrina nuolatinį studijų kokybės vystymą.

Paskaitose dalyvauja svečiai iš vietinių žinomų kompanijų. Jie daljasi patirtimi ir patarimais. Tai galimybė gauti žinių iš patyrusių žmonių. Be to, tai dar labiau pagyvina studijų procesą.

Studijų metu studentai turi galimybę pasiimti nemokamus danų kalbos kursus. Per 3,5 studijų metų įmanoma išmokti susišnekėti. Tai užtikrins dvigubai didesnę algą iš karto po studijų (nuo 11000 Lt/mėn.)

Kiekvienai studijų programai paskirtas patarėjas, kuris, jei reikės, pagelbės studijų proceso metu, išklausys ir patars, kaip geriau spręsti iškilusią problemą ar užduotį.

Projektai

Realių kompanijų užduotys

 

Dalis studijų paremta projektais, kuriuos studentai atlieka įmonėse. Tai suteikia platesnį suvokimą, kaip viskas veikia realybėje, leidžia pritaikyti įgytas žinias

Praktika

Semestrą praleisk užsienyje!

 

Visose studijų programose yra ingeruota praktika. Univeristetas suteikia žinių ir įgūdžių, leidžiančių lengvai rasti praktikos vietą. Gali likti Danijoje arba vykti praktikuotis į užsienio kompaniją.

Koge

Universitetas turi dar 4 fakultetus skirtinguose miestuose.

 

Iki Kopenhagos – 40 min. kelio traukiniu. Tai saugus miestas su nuostabiomis apylinkėmis.  Daugiau

Koge senamiestis
Koge senamiestis
press to zoom
Koge senamiestis
Koge senamiestis

Zeala

press to zoom
Koge senamiestis
Koge senamiestis
press to zoom
Nykobing
Nykobing
press to zoom
Nykobing
Nykobing
press to zoom
Nykobing
Nykobing
press to zoom

iki Kopenhagos  – pusantros valandos kelio traukiniu. Miestelis mažas, bet itin gyvas. Įsikūręs  salose, tad čia gausu gražių vaizdų. Puiki vieta studijoms, susijusioms su laisvalaikio industrija.

Daugiau

 

Nykøbing

iki Kopenhagos – 40 minučių kelio traukiniu. Žavus miestas siūlantis įvairių pramogų. Čia tikrai nenuobodžiausi.

Daugiau

 

Naestved
Naestved
press to zoom
Naestved
Naestved
press to zoom
Naestved
Naestved
press to zoom

Næstved

iki Kopenhagos – valanda kelio traukiniu. Kiekvieną trečiadienį apie 13 val. miesto centru prajoja sargybinis Husaras. Tai bent dvasia! O vos už 20 min. kelio autobusu pasieksi paplūdimį.

Daugiau

 

Slagelse
Slagelse
press to zoom
Slagelse
Slagelse
press to zoom
Slagelse
Slagelse
press to zoom

Slagelse

Roskilde
Roskilde
press to zoom
Roskilde
Roskilde
press to zoom
Roskilde
Roskilde
press to zoom
FOx oficialus atstovas